Microsoft testuje panel Phone Link w Menu Start na Windows 11

Utworzono: 23 czerwiec 2024, 09:06 Autor :  
Windows 11 wprowadza nową funkcję, która umożliwia korzystanie z urządzenia mobilnego bezpośrednio z menu Start. Funkcja ta jest obecnie dostępna dla użytkowników Androida, którzy są już połączeni za pomocą Phone Link i mają wersję beta Windows 11.

Nowy panel pozwala sprawdzić stan baterii i połączenia swojego telefonu, daje dostęp do wiadomości, połączeń i zdjęć z telefonu oraz pozwala kontynuować pracę tam, gdzie się ją skończyło na swoim telefonie, dzięki zintegrowaniu najnowszych aktywności.

Funkcja jest stopniowo wprowadzana dla społeczności Windows Insider w kanale Beta i obecnie dostępna tylko dla użytkowników Androida. Wsparcie dla systemu iOS zostanie dodane w późniejszym terminie.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 242 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...