Allegro wprowadza wyświetlanie rzeczywistych terminów dostaw

Utworzono: 18 styczeń 2020, 09:01 Autor :  
Obecnie niemal wszystkie sklepy podają ustawiony sztywno przewidywany termin (np. w formie przedziału 2-4 dni). Allegro postanowiło iść z duchem czasu i na bazie historycznych danych, które już posiada, zacząć wyświetlać rzeczywisty przewidywany termin dostawy.

Może to robić, ponieważ już od jakiegoś czasu aplikacja Allegro powiadamiania użytkowników o zmianach statusu paczek, firma ma więc odpowiedni zestaw danych. Dzięki nim może teraz wyświetlać użytkownikom przewidywania uwzględniające to, że sprzedawca zwykle wysyła paczki po kilku dniach, a Poczta Polska potem niespieszno transportuje je między miastami przez kilka dni zamiast deklarowanych 48 godzin.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 287 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...