Smoke - nieoficjalny klient Steam dla watchOS

Utworzono: 06 styczeń 2020, 18:01 Autor :  
Jeśli jesteście zapalonymi graczami, posiadaczami Apple Watcha i cierpieliście do tej pory na brak dostępu do swojego konta Steam z poziomu zegarka, to właśnie pojawił się wasz “wybawca” - aplikacja Smoke od niezależnego programisty Damiena Sheridana.

Program pozwala między innymi przeglądać listę znajomych będących online oraz gier, w które ostatnio grali, sprawdzać listę posiadanych gier czy dane z ich stron sklepowych (cenę czy liczby aktwnych graczy). Niestety, ze względu na brak odpowiedniego API, nie ma możliwości odczytywania jednorazowego hasła do logowania.

Aplikacja w podstawowej wersji jest darmowa, ale niektóre funkcje są dostępne dopiero po wykupieniu edycji Plus (5 zł). By większość opcji programu mogła działać, musimy ustawić nasz profil na Steamie jako publiczny.

Źródło: The VergeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 428 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...