IFA2015: Pierwszy smartwatch Phillipsa

Utworzono: 04 wrzesień 2015, 20:09 Autor :  
Już prawie wszyscy mają smartwatche w swojej ofercie. Przyszedł czas na kolejną firmę z szeroko pojętej branży elektroniki użytkowej. Jest nią Phillips, który na targach IFA pokazał swój pierwszy gadżet tego typu, a do tego dorzucił inne akcesoria komunikujące się z telefonem przez BT.

 

Phillips Health Watch odczytuje z nadgarstka nasze tętno i ma też podstawową funkcjonalność trackera fitness. Niestety nie wiemy nic na temat odbierania powiadomień z telefonu, ani systemu na jakim on pracuje (zapewne własny wynalazek producenta).

Jeśli chodzi zaś o wspomniane inne sinozębe akcesoria, to są to dwa ciśnieniomierze, termometr a także waga, wszystkie do obejrzenia na poniższych fotkach. Więcej na temat w oficjalnym komunikacje prasowym Phillipsa.

philips ear thermometer

philips arm blood pressure monitor

 

philips arm blood pressure monitor 2

 

philips body analysis scaleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1250 Wyświetleń
Jakub Kańczugowski :: kanczug

Pasjonat mobilnych technologii, związany z branżą od 2001 roku. Uczestniczył w rozwijaniu pierwszych portali internetowych poświęconych palmtopom, smartfonom i innym komputerom kieszonkowym. Współzałożyciel PDAclub.pl oraz CyfrowyJa.pl, swego czasu publikujący w wielu pismach branżowych jak Mobility, Twoja Komórka, Mobile Computing, czy też CHIP.  Nieuleczalny gadżeciarz, uzależniony od Kickstartera oraz IndieGoGo. Wielki fan ubieralnych technologii, nie rozstaje się ze swoim smartwatchem i iPhonem, nie wychodzi z domu bez bateryjnej ładowarki, zestawu kabli z różnymi końcówkami i mobilnego routera.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...