IFA2015: Zegarek TomTom Spark dla sportowców

Utworzono: 04 wrzesień 2015, 21:09 Autor :  
Spark to nowa linia smartwatchów firmy TomTom, stworzona z myślą o osobach uprawiających sport. Będzie w sumie 6 różnych modeli, z których każdy śledzi aktywność użytkownika i posiada GPS, niektóre dodatkowo mają opcję odczytywania tętna z nadgarstka oraz 3GB pamięci dla przechowywania muzyki.
Dzięki temu telefon można zostawić w domu i wybrać się na trening tylko z zegarkiem na ręce. Na początku żadne powiadomienia nie będą docierać z telefonu do zegarka, ale to ma się zmienić, po aktualizacji oprogramowania. Nie liczcie jednak na zbyt wiele - obiecane są SMSy i Caller ID. Wyświetlacz jest monochromatyczny, o rozdzielczości 144x168 punktów. Topowy model takiego zegarka kosztować ma 189,99 Euro i pojawi się na rynku już w przyszłym miesiącu.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1388 Wyświetleń
Jakub Kańczugowski :: kanczug

Pasjonat mobilnych technologii, związany z branżą od 2001 roku. Uczestniczył w rozwijaniu pierwszych portali internetowych poświęconych palmtopom, smartfonom i innym komputerom kieszonkowym. Współzałożyciel PDAclub.pl oraz CyfrowyJa.pl, swego czasu publikujący w wielu pismach branżowych jak Mobility, Twoja Komórka, Mobile Computing, czy też CHIP.  Nieuleczalny gadżeciarz, uzależniony od Kickstartera oraz IndieGoGo. Wielki fan ubieralnych technologii, nie rozstaje się ze swoim smartwatchem i iPhonem, nie wychodzi z domu bez bateryjnej ładowarki, zestawu kabli z różnymi końcówkami i mobilnego routera.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...