IFA2015: Kolejny smartwatch Alcatela

Utworzono: 05 wrzesień 2015, 16:09 Autor :  
Alcatel pokazał na targach IFA nowe wcielenie swego zegarka One Touch Watch, tym razem oznaczonego dodatkowo dopiskiem Go. Sprzętowo wydaje się być identyczny do swego poprzednika, ale zamknięto go w innej, wydaj się, że bardziej odpornej ale jednocześnie brzydszej bo plastikowej obudowie.

 

Obudowy te tak jak i paski można wymieniać, dopasowując kolorystykę zegarka do własnych gustów. Podobnie jak One Touch Watch, tak i nowy zegarek działa z iOS i Androidem, posiada funkcje trackera fitness i sczytuje tętno z nadgarstka. Posiada nieco nowsze oprogramowanie - jedną z nowych funkcji jest pilot do GoPro. Na baterii powinien on przeżyć od 2 do 5 dni. Nie wiadomo ile będzie on kosztował, ale One Touch Watch nabyć można za 499zł. Nowy zegarek raczej nie będzie droższy.

 

 

Już wkrótce przeczytacie u nas test tego pierwszego zegarka Alcatela, który obejrzeć można na poniższej fotce.

Alcatel One Touch Watch

 Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1874 Wyświetleń
Jakub Kańczugowski :: kanczug

Pasjonat mobilnych technologii, związany z branżą od 2001 roku. Uczestniczył w rozwijaniu pierwszych portali internetowych poświęconych palmtopom, smartfonom i innym komputerom kieszonkowym. Współzałożyciel PDAclub.pl oraz CyfrowyJa.pl, swego czasu publikujący w wielu pismach branżowych jak Mobility, Twoja Komórka, Mobile Computing, czy też CHIP.  Nieuleczalny gadżeciarz, uzależniony od Kickstartera oraz IndieGoGo. Wielki fan ubieralnych technologii, nie rozstaje się ze swoim smartwatchem i iPhonem, nie wychodzi z domu bez bateryjnej ładowarki, zestawu kabli z różnymi końcówkami i mobilnego routera.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...