Fossil oficjalnie prezentuje kolejną generację swoich zegarków

Utworzono: 05 wrzesień 2021, 12:09 Autor :  
W drugiej połowie sierpnia pisaliśmy o plotkach dotyczących specyfikacji nowej generacji zegarków od Fossila. W tym tygodniu firma w końcu oficjalnie ją zaprezentowała. Plotki się zasadniczo nie myliły, ale kilka nowości Fossilowi udało się ukryć.

Czego zabrakło? Przede wszystkim informacji o poprawieniu “pierścieni” do ładowania, które często się odklejały (teraz mechanizm montażu jest bardziej trwały niż klej). Przy okazji przyspieszono też ładowanie oraz zapewniono łączność USB poprzez pierścienie.

Do tego dochodzi dodanie czujnika SpO2, czyli nasycenia krwi tlenem (co w stało się przydatnym dodatkiem w dobie pandemii koronawirusa). Aktualizacja do Wear OS 3.x ma się pojawić dopiero w drugiej połowie przyszłego roku.

Pełnoprawna sprzedaż ma ruszyć pod koniec października, zaś ceny ustalono na poziomie 299 - 319 (około 1140 zł - 1210 zł bez VATu).

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 315 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...