Telegram po cichu usunął aplikację dla Wear OS

Utworzono: 05 wrzesień 2021, 12:09 Autor :  
Mimo świeżego startu platformy Wear OS, który w założeniu ma też na nowo rozbudzić zainteresowanie programistów, na razie nie wygląda to najlepiej. Niedawno plany zakończenia rozwoju aplikacji dla Wear OS 2.x ogłosili twórcy Strava.

W tym tygodniu natomiast po cichu swoją aplikację dla zegarków z Wear OS w ogóle usunęli twórcy komunikatora Telegram. Dotychczasowi posiadacze nadal mogą z niej korzystać tak długo, jak nie straci kompatybilności z serwerami.

Jest to ruch bardziej radykalny niż w wypadku Stava, bowiem tam aplikację nadal można pobrać (po prostu nie będzie aktualizowana) i twórcy pracują cały czas nad wersją dla Wear OS 3.x. Telegram natomiast porzucił platformę Google w całości.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 101 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...