Wyciekły dane kolejnej generacji zegarków od Fossila

Utworzono: 22 sierpień 2021, 09:08 Autor :  
W ostatnim czasie mieliśmy “sezon ogórkowy” w świecie zegarków z Wear OS. Tylko Mobvoi zdecydowało się wypuścić zegarki ze Snapdragonem Wear 4100, wszyscy inni czekali na Wear OS 3 i nowe zegarki Samsunga. Teraz, kiedy premierę obu mamy za sobą, może w końcu coś się ruszy.

Na razie do sieci wyciekły dane nowych zegarków od Fossila, dzięki omyłkowej publikacji ich stron na Amazonie. Standardowo będzie kilka wariantów do wyboru z kopertami o rozmiarach 42 mm lub 44 mm. Zegarki mają mieć ekrany OLED o przekątnej 1,28 cala i rozdzielczości 416×416 pikseli, Bluetooth 5.0 oraz GPS. Będą też posiadać najnowszego obecnie Snapdragona Wear 4100+.

Ich koperta ma zapewniać wodoodporność do 5 ATM i korzystać z pasków o szerokości 22 mm. Ponadto będziemy mieć dwa przyciski oraz obracaną “koronę”.

Jeśli się nic nie zmieni, to sprzedaż ma ruszyć 27 września, zaś ceny mają się wahać między 299 (około 1170 zł bez VATu) oraz 329 (około 1290 zł bez VATu).

Warto jednak pamiętać, że zegarki te będą miały nadal preinstalowanego Wear OS w wersji 2.x. Aktualizacja do 3.x ma się pojawić dopiero w przyszłym roku i wiązać się będzie z koniecznością przywrócenia zegarka do ustawień fabrycznych.

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 148 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...