Xiaomi pokazuje Mi Banda 4

Utworzono: 16 czerwiec 2019, 13:06 Autor :  
Tak jak wszyscy się spodziewali, w mijającym tygodniu Xiaomi zaprezentowało czwartą generację opaski Mi Band. Tak jak mówiły plotki ma ona kolorowy ekran AMOLED oraz dwie wersje (z NFC i bez, ale i tak nie będzie ono przydatne poza Chinami).

Poza tym mamy ten sam poziom wodo-odporności (głębokość do 50 metrów), dochodzi za to opcja monitorowania pracy serca 24 godziny na dobę oraz alertów o przemęczaniu się czy zbyt małej ilości ruchu. Producent zapewnia o 20 dnia pracy na jednym ładowaniu.

Same paski też są nadal wymienne (choć jeszcze nie wiadomo czy będą pasowały te z trzeciej generacji).

Sprzedaż w Chinach w wypadku wersji bez NFC rozpoczęła się już 14 czerwca, zaś bogatsza edycja trafi do sklepów dopiero 18 czerwca. Pierwszy wariant trafi także jeszcze tego lata do europy w cenie 35 € (około 150 zł).

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1234 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...