Światowa premiera Mi Banda 5 już w przyszłym tygodniu

Utworzono: 18 lipiec 2020, 09:07 Autor :  
W połowie czerwca Xiaomi oficjalnie zaprezentowało Mi Banda 5 i zapowiedziało wprowadzenie do sprzedaży w Chinach dwóch wersji (z NFC i bez, tak jak w wypadku poprzednika). Nie wiedzieliśmy jednak nic o oficjalnej premierze w innych krajach.

W tym tygodniu jednak firma w końcu zapowiedziała datę światowej premiery, a także oficjalne ceny. W Polsce sprzedaż opaski ma ruszyć już w ten poniedziałek. Do godziny 9:00 lub wyczerpania zapasów nowa generacja Mi Banda ma być sprzedawana za 160 zł, później cena ma już wynosić 180 zł.

Niestety, światowa wersja opaski nadal nie będzie wspierała płatności zbliżeniowych (wbrew plotkom sprzed kilku miesięcy o dodaniu obsługi Google Pay).

Źródło: Tabletowo.pl



Komentarze::DISQUS_COMMENTS 323 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...