Polskim sklepom brakuje Mi Banda 5

Utworzono: 15 sierpień 2020, 14:08 Autor :  
Pod koniec lipca miała miejsce globalna premiera opaski Mi Band 5, również w Polsce. Okazuje się, że albo popyt jest tak duży, albo Xiaomi wysłało do nas za mało urządzeń, ponieważ dziś trudno jest o nowego Mi Banda dostępnego od ręki w większych sklepach.

Jak można przeczytać na łamach serwisu Tabletowo.pl, w wielu sklepach będących autoryzowanymi partnerami Xiaomi w Polsce na dostarczenie Mi Banda 5 trzeba czekać nawet do miesiąca.

Dystrybutor zapytany o przyczyny takiej sytuacji powiedział, że kolejne partie urządzeń są już w drodze do Polski, więc niedługo sytuacja powinna się poprawić. Niewykluczone, że zwyczajnie system dostaw nie wrócił jeszcze do normy od czasu wybuchu pandemii.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 709 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...