Mi Band 7 znów będzie droższy niż poprzednik

Utworzono: 26 czerwiec 2022, 11:06 Autor :  
Nadal czekamy na oficjalną premierę nowej opaski Mi Band w Polsce. W zeszłym roku chińską oraz polską premierę dzielił zaledwie miesiąc, przy czym chińska premiera miała miejsce jeszcze na początku kwietnia. W tym roku odbyła się dopiero pod koniec maja.

Niektóre kraje Europy Zachodniej już doczekały się swoich premier, dzięki czemu znamy przybliżony poziom ceny nowego Mi Banda. Zgodnie z ostatnią tradycją ponownie wzrosła względem poprzednika - tym razem wynosi 60 € (około 280 zł) za model bez NFC (ten z NFC na razie premiery światowej się nie doczekał). Standardowo jednak przewidziano promocję na początek sprzedaży, w której urządzenie można kupić za 50 € (około 235 zł).

Źródło: Tabletowo.plKomentarze::DISQUS_COMMENTS 272 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...