YouTube Music doczekał się opcji przesyłania własnej muzyki do chmury

Utworzono: 29 luty 2020, 13:02 Autor :  
Na początku lutego pisaliśmy o tym, że Google zaczyna testować opcję przesyłania własnej muzyki na serwery usługi YouTube Music. Był to jeden z ostatnich braków względem Google Play Music, czyli poprzednika YouTube Music. Okazało się, że nie musieliśmy długo czekać na udostępnienie tej opcji użytkownikom.

Jak donosi redakcja serwisu 9To5Google, nowa opcja zaczęła kilka dni temu trafiać w ręce coraz większej grupy użytkowników. Jak się do niej dostać? To proste, wystarczy kliknąć swój awatar w webowej wersji usługi i wybrać opcję “Prześlij muzykę”. Otworzy się systemowe okno do wskazania plików, które chcemy przesłać.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 404 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...