Microsoft odświeża dashboard Xboxa One

Utworzono: 29 luty 2020, 12:02 Autor :  
W połowie zeszłego roku pisaliśmy o testach nowego układu dashboardu na konsoli Xbox One, jakie przeprowadzał Microsoft. Przez ten czas firma przetestowała kilka różnych wariantów i w końcu wybrała jeden, który trafił do wszystkich użytkowników w lutowej aktualizacji systemu.

W nowej wersji przebudowano też panel do zarządzania zainstalowanymi grami czy aplikacjami - zarządzanie biblioteką czy pobieraniem aktualizacji usunięto z głównego menu i zakopano nieco głębiej. Pojawiła się też opcja zmiany położenia dymków powiadomień.

Jeśli zaś chodzi o nowy układ dashboardu, to zniknęły zakładki na górze, a ich zawartość przeniesiono do kolejnych sekcji na ekranie głównym. Co ważne, niemal wszystkie sekcje można usunąć, więc użytkownicy koniec końców dostali większy wybór.

Źródło: OnMSFTKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1744 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...