Sony dodało obsługę Google Assistant do swoich telewizorów

Utworzono: 12 listopad 2017, 19:11 Autor :  
Jeśli macie jeden z nowszych modeli telewizorów od Sony z Android TV, to wkrótce otrzymacie częściowy (jeśli korzystacie z interfejsu w języku polskim) lub pełny (jeśli ustawiliście język angielski) dostęp do Google Assistant na swoim centrum domowej rozrywki.

Jak zapewnia producent, posiadacze wszystkich modele z 2017 oraz wybranych z 2016 (XBR-Z9D, XBR-X800D, XBR-X750/X700D) powinni otrzymać dostęp do wirtualnego asystenta od Google w ciągu najbliższych kilku tygodni. Zapewne wystarczy aktualizacja aplikacji Google i nie będzie wymagany pełen update systemu.

Sama aktywacja asystenta będzie wyglądała tak samo, jak wyszukiwania głosowego do tej pory, czyli wystarczy nacisnąć przycisk mikrofonu na pilocie.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 904 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...