Gra Metal Gear Solid 3: Snake Eater HD od teraz na SHIELD TV

Utworzono: 22 listopad 2017, 09:11 Autor :  
Uważana przed wielu graczy za jedną z najlepszych gier wszechczasów Metal Gear Solid 3: Snake Eater HD trafia właśnie na urządzenia NVIDIA SHIELD TV.

Osadzona w 1964 roku fabuła koncentruje się na agencie jednostki specjalnej FOX o pseudonimie Naked Snake, którego misją jest uratowanie radzieckiego naukowca, przechwycenie eksperymentalnej superbroni i wyeliminowanie przeciwników. Podczas gdy poprzednie części gry rozgrywały się głównie w środowisku miejskim, akcja Snake Eater dzieje się w naturalnym terenie pośród drzew, traw i dzikich zwierząt.

 Gra Metal Gear Solid 3: Snake Eater HD jest już dostępna, przez ograniczony czas w specjalnej cenie 36 zł (regularna cena to 54 zł), w sklepie Google Play.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 386 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...