Philips aktualizuje część swoich telewizorów do Nougata

Utworzono: 21 październik 2017, 13:10 Autor :  
Bardziej ograniczone możliwości wprowadzania zmian do Android TV oraz Android Wear przez producentów miały pozwolić na szybsze udostępnianie aktualizacji. Ostatecznie w obu wypadkach nic z tego nie wyszło - na aktualizacje do Wear 2.0 czekało się ponad pół roku w wypadku niektórych modeli, a większość telewizorów z Android TV nie otrzymuje ich wcale lub z kilkuletnim opóźnieniem.

Przykład? Google udostępniło jakiś miesiąc temu finalne wydanie Oreo, a Philips dopiero zaczął udostępnianie Android TV bazującego na Nougacie na swoich telewizorów z 2016 i 2017 roku. Co ciekawe, jako pierwsze aktualizacje mają otrzymać modele z 2016 roku, a dopiero później tegoroczne (zwykle jest odwrotnie).

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 412 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...