Oficjalny klient Amazon Prime Video dostępny dla Apple TV

Utworzono: 09 grudzień 2017, 19:12 Autor :  
Amazon niestety stosuje krzywdzące dla klientów metody walki z konkurencją - blokuje u siebie sprzedaż Chromecastów, a w swoich aplikacjach wsparcie dla nich, z premedytacją olewa platformy, które jeszcze nie stały się zbyt popularne (Android TV, gdzie Prime Video jest dostępne jedynie na urządzeniach, których producenci zapłacili Amazonowi).

Na szczęście dla posiadaczy Apple TV skończył się okres ich olewania przez firmę Jeffa Bezosa - w mijającym tygodniu w App Store ukazał się w końcu oficjalny klient serwisu Prime Video dla Apple TV z systemem tvOS. Oczywiście nie można z poziomu aplikacji zasubskrybować usługi czy tym bardziej kupować / wypożyczać filmów w obsługiwanych regionach (Amazon nie chce dzielić się pieniędzmi z Apple).

Źródło: MacRumorsKomentarze::DISQUS_COMMENTS 756 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...