Instagram testuje obsługę prywatnych wiadomości w webowej wersji

Utworzono: 19 styczeń 2020, 10:01 Autor :  
Do tej pory użytkownicy Instagrama, którzy chcieli korzystać z wbudowanej w serwis funkcji przesyłania prywatnych wiadomości, byli skazani na oficjalne klienty dla systemów iOS oraz Android (plus nieaktualizowaną już aplikację dla Windows 10).

Kilka dni temu jednak w sieci pojawiły się doniesienia, że mała grupa losowo wybranych użytkowników ma już dostęp do wiadomości prywatnych w webowej wersji serwisu. By się do nich dostać, wystarczy kliknąć ikonkę papierowego samolotu w prawym górnym rogu strony.

Otworzy się wtedy strona z listą konwersacji oraz ich treścią, wyglądająca podobnie do webowej wersji Facebook Messengera. Webowa wersja pozwala na wszystko, co można zrobić w aplikacjach - zakładanie czatów, wysyłanie wiadomości i obrazków oraz odbieranie powiadomień push.

Niestety, nie wiadomo kiedy opcja ta trafi do wszystkich użytkowników.

Źródło: The VergeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1625 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...