HBO GO od teraz także z samym internetem w UPC

Utworzono: 29 lipiec 2017, 19:07 Autor :  
Większość z Was zapewne zna kanały HBO oraz produkcje emitowane tylko na nich lub udostępniane w powiązanych platformach VOD, np. Grę o Tron czy robiący niedawno furorę serial Westworld. Niestety, firma odpowiadająca za tę markę ma specyficzną politykę przymuszania widzów do korzystania z kablówek, choć powoli zmienia swoje podejście.

Od dłuższego czasu mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą już wykupować dostęp do w pełni samodzielnego serwisu HBO Now. Nad Wisłą tak dobrze co prawda nie ma, ale usługa HBO GO powoli jest udostępniana także posiadaczom samych pakietów internetowych, a nie tylko telewizyjnych. Od jakiegoś czasu takie oferty mają niektórzy operatorzy komórkowi (Plus i Play) czy Netia. Teraz do tego grona dołącza UPC.

Największy operator kablowy w naszym kraju najwyraźniej dostrzegł trend opuszczania kablówek i platform satelitarnych na rzecz oglądania wideo przez sieć i zdecydował się na tym trochę zarobić, zamiast tylko tracić z tego tytułu klientów. Od niedawna nowi i obecni klienci zainteresowani łączem internetowym od UPC mogą wykupić dostęp do HBO GO za dodatkowe 30 zł miesięcznie.

Ci pierwsi, w zależności od wybranego wariantu (ze zobowiązaniem na 24 miesiące czy bez dla pakietu internetu), mogą zyskać do 2 miesięcy HBO GO za darmo. Obecni klienci natomiast z automatu otrzymują 1 miesiąc za darmo (oficjalnie dwa, ale opłata aktywacyjna w wysokości 30 zł jeden darmowy miesiąc "zjada"). W obu wypadkach musimy się zobowiązać do płacenia za HBO GO przez 12 miesięcy.

Źródło: media2.plKomentarze::DISQUS_COMMENTS 403 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...