Xbox One otrzyma oficjalnego klienta Spotify

Utworzono: 06 sierpień 2017, 11:08 Autor :  
Spotify jest jedną z najszerzej dostępnych usług streamingu muzyki. Oferuje dostęp przez przeglądarkę, aplikacje komputerowe, mobilne, a także na Android TV czy konsolach PlayStation. Teraz do tego grona dołączą także posiadacze Xboksów One.

Od jakiegoś czasu po sieci krążyły plotki o pojawieniu się oficjalnej aplikacji Spotify dla konsoli Microsoftu, a teraz praktycznie potwierdził je jeden z przedstawicieli Microsoftu, który w trakcie nagrywania filmu z informacjami o nowościach na platformie słuchał muzyki odtwarzanej w tle właśnie przez nieudostępnioną jeszcze aplikację Spotify, co widać przez moment na pasku bocznym systemu konsoli.

To oficjalnie potwierdza plotki, teraz pozostaje jeszcze pytanie, kiedy program zostanie udostępniony wszystkim graczom.

Źródło: The VergeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 380 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...