HBO Go bez wiązania się z operatorem już jutro?

Utworzono: 25 marzec 2018, 20:03 Autor :  
Fani serwisów VOD od dawna narzekali na brak niezależnej wersji HBO Go w Polsce. W krajach skandynawskich już od kilka lat było to możliwe, a w Stanach Zjednoczonych od niedawna czasu mają HBO Now. My zaś ciągle byliśmy skazani na wiązanie się z kablówką, satelitą lub dostawcą internetu.

To ma się zmienić podobno już jutro. Tak przynajmniej twierdzi serwis iMagazine. Według ich informacji pierwszy miesiąc będzie za darmo, zaś za każdy kolejny zapłacimy 30 zł bez dziesięciu groszy z pomocą karty płatniczej (przynajmniej na razie trzeba będzie ją dodać w serwisie internetowych, ponieważ HBO nie chce się dzielić z Apple czy Google pieniędzmi z subskrypcji).

Jeśli okaże się to prawdą, będzie to całkiem niezła oferta (szczególnie patrząc na to, jak niedawno "zaszalało" nc+ ze swoim VOD za 80 zł miesięcznie).Komentarze::DISQUS_COMMENTS 760 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...