Google Play Movies zmienia się w "Ceneo" dla filmów i seriali

Utworzono: 01 kwiecień 2018, 18:04 Autor :  
Kilka dni temu Google wdrożyło sporą aktualizację swojego sklepu z filmami i serialami, czyli Google Play Movies. Całkowicie zmienia ona jego filozofię - zamiast jedynie przedstawiać własną ofertę, staje się on katalogiem zawierającym także odnośniki do innych usług.

Dzięki temu użytkownik przeglądający sklep firmy z Mountain View ma o wiele większe szanse dotrzeć ostatecznie do miejsca (nie musi to być sklep, wspierane są także usługi pokroju HBO Go czy Netflix), gdzie obejrzy interesujący go film czy serial, a nie odbije się od pustej strony z wynikami wyszukiwania.

Niestety, obecnie zmiana dotyczy jedynie amerykańskiego oddziału sklepu. Miejmy jednak nadzieję, że sklep Google Play Movies w nowym wydaniu dotrze do nas szybciej niż później.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 741 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...