Jakie nowości ...

watchOS 27 przynosi jedną z ...

Sporo nowości w ...

visionOS 27 zapowiada się na ...

Telegram wraca na ...

Nowa wersja Telegrama na ...

Microsoft chce ...

Microsoft znalazł się w ogniu ...

Nintendo Switch 2 ...

Nintendo ogłosiło, że pracuje ...

Fitbit Air na ...

Fitbit Air wraca do korzeni ...

Meta pracuje nad ...

Według ustaleń serwisu WIRED ...

Powstała aplikacja ...

Oura Ring od lat uchodzi za ...

Qualcomm z ...

Qualcomm oficjalnie ...

Google z Samsungiem ...

Nowe urządzenia określane są ...

Meta w końcu ...

Meta otworzyła swoje ...

Google wprowadza ...

Google wprowadza istotną ...

Starsze Chromecasty ...

Google ogłosił, że udało się ...

ING Bank Śląski ...

Nowa usługa wpisuje się w ...

Signal na ...

Signal przygotowuje jedną z ...

Meta wprowadza ...

Meta Platforms ogłosiła ...

Apple kończy ...

Pierwsza generacja Vision Pro ...

Vine powraca jako ...

Divine, nowe wcielenie Vine z ...

Amazon planuje ...

Amazon ogłosił, że 30 czerwca ...

HBO Go z wyższymi cenami od listopada

Utworzono: 28 październik 2019, 17:10 Autor :  
Gdy do Polski weszła samodzielna wersja serwisu HBO Go, miała całkiem konkurencyjną cenę 20 zł za miesiąc, przynajmniej na tle Netfliksa. Można było jednak przewidzieć, że to jedynie zachęta na początek i tak też się stało - niedawno HBO zapowiedziało podwyżkę.

Ma ona wejść w życie 21 listopada tego roku. Na szczęście nie jest zbyt wysoka i wynosi tylko 5 zł (do 25 zł za miesiąc). Przedstawiciele stacji tłumaczą podwyżką zwiększoną ilością seriali pojawiających się w serwisie.

Źródło: GRY-Online



Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1999 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...