Wyciekły informacje o Lenovo Smart Clock 2

Utworzono: 27 czerwiec 2021, 09:06 Autor :  
Wygląda na to, że Google nieco mocniej stawia na nowy typ smart urządzeń ze swoim asystentem, czyli inteligentne budziki. Jako pierwsze urządzenie tego typu pokazało Lenovo, jakiś czas później wypuszczając zmodyfikowaną wersję z mocno uproszczonym ekranem.

Niedawno takie urządzenie wprowadziło na rynek Xiaomi, a teraz Lenovo szykuje następcę oryginału. Co ma się zmienić w Lenovo Smart Clock 2? Przede wszystkim wracamy do pełnoprawnego kolorowego ekranu. Nieco zmieniono również kształt obudowy, ale zachowano materiał wykonania.

Największą nowością jest sprzedawane osobno akcesorium, które dodaje do zegarka podstawkę do bezprzewodowego ładowania urządzeń z maksymalną mocą 10 W. Niestety, na razie nie wiadomo kiedy urządzenie ma trafić do sklepów ani w jakiej cenie.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 446 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...