Nowy smart budzik od Lenovo już oficjalnie

Utworzono: 04 lipiec 2021, 15:07 Autor :  
W zeszłym tygodniu pisaliśmy o wycieku informacji na temat drugiej generacji smart budzika od Lenovo. Kilka dni później producent oficjalnie zaprezentował urządzenie. Czego się dowiedzieliśmy?

Przede wszystkim, że podstawka do bezprzewodowego ładowania to dodatek i nie jest domyślnie w zestawie (aczkolwiek do sprzedaży trafi również zestaw zawierający budzik i podstawkę). Druga zła wiadomość, to przeniesienie portu USB A do podstawki, więc mając sam budzik nic już nim nie naładujemy.

Sam budzik ma kosztować 90 $ (około 340 zł bez VATu). Niestety, ceny podstawki oraz budzika w zestawie z nią nie podano. Urządzenie ma trafić do sprzedaży dopiero we wrześniu.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 364 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...