Uberalna Klawiatura Tap Strap

Utworzono: 13 sierpień 2016, 09:08 Autor :  
Wprowadzanie tekstu na kieszonkowych urządzeniach mobilnych wciąż mocno odbiega komfortem i wydajnością od zwykłego PC, z dużą klawiaturą i myszką. Dlatego wiele firm pracuje nad ubieralnymi myszkami, a także klawiaturami. Jednym z bardziej oryginalnych przedstawicieli tej drugiej kategorii urządzeń jest Tap Strap.

Jest coś w rodzaju cyfrowego kastetu zakładanego na pięć palców naszej dłoni, komunikującego się z urządzeniem przez BT. Korzystać można z jednej opaski lub z dwóch jednocześnie na obu dłoniach. Pisanie odbywa się za pomocą stukania palcami o dowolną powierzchnię. Tap Strap liczy stuknięcia danym palcem i w ten sposób wie co za znak wprowadziliśmy. Oczywiście aby wprowadzać tekst w ten sposób, musimy nauczyć się odpowiedniej kombinacji stuknięć. Producent Tap Strap stworzył specjalną aplikację, która ma za zadanie nauczyć nas wszystkich potrzebnych schematów stuknięć.Na baterii gadżet ten wytrzymuje do 4 godzin ciągłego pisania lub 72 godziny w trybie czuwania. Tap Strap ma wejść na rynek pod koniec tego roku, w cenie 119 USD.

Jeśli macie ochotę zgłębić również temat ubieralnych myszek, to kilka z nich opisywaliśmy już na CyfrowyJa.pl


Komentarze::DISQUS_COMMENTS 648 Wyświetleń
Jakub Kańczugowski :: kanczug

Pasjonat mobilnych technologii, związany z branżą od 2001 roku. Uczestniczył w rozwijaniu pierwszych portali internetowych poświęconych palmtopom, smartfonom i innym komputerom kieszonkowym. Współzałożyciel PDAclub.pl oraz CyfrowyJa.pl, swego czasu publikujący w wielu pismach branżowych jak Mobility, Twoja Komórka, Mobile Computing, czy też CHIP.  Nieuleczalny gadżeciarz, uzależniony od Kickstartera oraz IndieGoGo. Wielki fan ubieralnych technologii, nie rozstaje się ze swoim smartwatchem i iPhonem, nie wychodzi z domu bez bateryjnej ładowarki, zestawu kabli z różnymi końcówkami i mobilnego routera.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...