Google TV od Realme zmierza na podbój Europy

Utworzono: 20 listopad 2021, 13:11 Autor :  
Do tej pory, jeśli chcieliście urządzenie działające pod kontrolą Android TV z nakładką Google TV, to do wyboru mieliście jedynie nowego Chromecasta lub całe telewizory od Sony bądź TCL. Niedawno do tej listy dołączył jednak tańszy konkurent dla Chromecasta od chińskiej firmy Realme.

Do tej pory jednak nie był on oficjalnie dostępny na Starym Kontynencie. To się jednak zmieni, producent planuje bowiem rozpocząć oficjalną sprzedaż w Europie już w grudniu tego roku.

Wersja 4K urządzenia ma kosztować 70 € (około 325 zł), zaś 2K jedynie 55 € (około 255 zł), dzięki czemu może stanowić sporą konkurencję dla Chromecasta (który u nas jedynie w promocjach kosztuje w okolicach 300 zł).

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 330 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...