Xbox Game Pass wkrótce także na pecetach

Utworzono: 02 czerwiec 2019, 18:06 Autor :  
W mijającym tygodniu Microsoft oficjalnie zapowiedział plan wprowadzenia subskrypcji Xbox Game Pass na komputery osobiste. Co prawda obecna wersja subskrypcji już działała na urządzeniach z Windows 10, ale w bardzo skromnym zakresie.

Można było więc pobierać gry na komputerach, ale zwykle dostępnych było tylko kilka z oferty konsolowej, które były też w Microsoft Store. Dlatego pecetowiec nieposiadający konsoli na pewno nigdy by abonamentu nie wykupił.

Teraz już wiemy, że pełnoprawna wersja subskrypcji dla komputerów nadchodzi. Zapowiedziano także, że obejmować będzie ponad 100 tytułów od firm takich jak Bethesda Softworks, Deep Silver, Devolver Digital, Paradox Interactive czy Sega. Do tego dochodzi 20% rabatu na inne gry z Microsoft Store oraz 10% na dodatki do nich.

Niestety, data premiery oraz ceny nie są na razie znane. Microsoft zapowiedział, że więcej informacji przekaże podczas tegorocznego E3.

Źródło: PolygonKomentarze::DISQUS_COMMENTS 449 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...