Xbox Cloud Gaming pojawi się na Queście juz w grudniu

Utworzono: 08 październik 2023, 14:10 Autor :  
Na goglach wirtualnej rzeczywistości można nie tylko grać w gry stworzone z myślą o VRze, ale też te tradycyjne. Po co? Chociażby dla efektu dużego monitora bez kupowania go. Do tej pory wymagało to jednak trochę kombinowania i zazwyczaj mocnego peceta (na którym faktycznie gry były uruchomione).

To się może jednak niedługo zmienić w wypadku gogli Quest od Mety. Ta bowiem zapowiedziała, że w grudniu tego roku ma pojawić się na tych urządzeniach oficjalna obsługa Xbox Cloud Gaming bez potrzeby żadnego kombinowania (ponad podłączenie kontrolera do gogli).

Dzięki temu nie trzeba będzie kombinować z nieoficjalnymi rozwiązaniami czy streamingiem gier z własnego peceta. Oczywiście nadal potrzebne będzie w miarę solidne łącze internetowe i opłacony abonament Xbox Game Pass Ultimate.

Źródło: EngadgetKomentarze::DISQUS_COMMENTS 629 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...