WSATools już dostępne w Microsoft Store

Utworzono: 05 grudzień 2021, 11:12 Autor :  
Pod koniec października Microsoft rozpoczął testy Windows Subsystem for Android (WSA) dla systemu Windows 11. Oficjalnie jednak dostępnych jest tylko kilka aplikacji Androidowych, zaś sklep Amazon Appstore z nimi jest ograniczony regionalnie do Stanów Zjednoczonych.

Na szczęście WSA pozwala na ręczne instalowanie plików APK, tak samo jak zwykły Android. Nie jest to jednak najbardziej intuicyjne, dlatego dość szybko pojawiła się aplikacja WSATools pozwalająca uprościć ten proces do dwukrotnego kliknięcia na plik APK.

Do tej pory jednak program ten trzeba było instalować ręcznie. To się jednak zmieniło w mijającym tygodniu, kiedy to został on w końcu w pełni udostępniony w Microsoft Store (w pełni, bo już wcześniej można go było zainstalować ze sklepu, ale tylko znając bezpośredni link).

Źródło: MSPoweruserKomentarze::DISQUS_COMMENTS 526 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...