Windows 11 uruchomiony na Surface Duo pierwszej generacji

Utworzono: 08 maj 2022, 08:05 Autor :  
Popularność custom ROMów w dzisiejszych czasach znacząco spadła, po części przez ulepszenie bazowych systemów, po części przez wymogi bezpieczeństwa funkcji takich jak płatności zbliżeniowe. Nadal jednak scena moderska istnieje i czasem zaskakuje.

W mijającym tygodniu na swoim tygodni deweloper Gustave Monce pochwalił się uruchomieniem Windowsa 11 dla pierwszej generacji Surface Duo. Co ważne, system działa na obu ekranach, ale nadal nie nadaje się do codziennego użytku (nie działa dotyk - trzeba korzystać z myszki Bluetooth, do uruchomienia okienek za każdym razem potrzebny jest też komputer z fastbootem).

Jeśli to Was nie odstrasza, to na GitHubie Gustave znajdziecie instrukcje jak zainstalować i uruchomić Windows 11 na Surface Duo.

Źróło: OnMSFTKomentarze::DISQUS_COMMENTS 368 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...