Sony zapowiada aktualizację do Android TV 8.0 dla swoich telewizorów

Utworzono: 27 styczeń 2019, 20:01 Autor :  
Z aktualizacją urządzeń działających pod kontrolą Android TV do wersji bazującej na wersji 8.1 zwykłej odmiany tego systemu jest dosyć duży problem - praktycznie tylko Google zaktualizowało Nexus Playera w normalnym czasie (była to jednocześnie ostatnia duża aktualizacja dla niego).

Na aktualizację dla drugiego najlepiej wspieranego urządzenia, czyli NVIDII SHIELD trzeba było czekać aż pół roku od zaktualizowania Nexus Playera. Posiadacze telewizorów Sony musieli zaś czekać ponad rok - firma kilka dni temu w końcu ogłosiła plan udostępnienia Androida TV bazującego na Oreo dla części swoich telewizorów.

Aktualizacja OTA jest udostępniana stopniowo, ale można pobrać archiwum z nową wersję z tej strony i zainstalować ją ręcznie kopiując plik .pkg na pendrive i podłączając go do telewizora.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 676 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...