Shield TV pominie Android TV 10

Utworzono: 29 sierpień 2021, 09:08 Autor :  
Mimo znacznie zacieśnionej kontroli Google nad Androidem TV, platforma ta nie ustrzegła się problemów z aktualizacjami. Najbardziej dotkliwe są one na telewizorach (wynikają zapewne ze sterowników do obsługi dodatkowych komponentów jak tuner telewizyjny, itp.), ale przystawki też się ich nie wystrzegają.

Powszechnym zjawiskiem jest też pomijanie niektórych wersji. NVIDIA właśnie przyznała, że pominie Android TV 10 w wypadku SHIELD TV, ponieważ ta wersja nie wprowadziła zmian istotnych z punktu widzenia użytkowników (więc na Androida TV 12 nadal szanse są). Jednocześnie zapewniono, że prace nad oprogramowaniem dla SHIELD TV trwają, więc nie chodzi o porzucenie urządzenia.

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 133 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...