Santander z obsługą Fitbit Pay

Utworzono: 07 październik 2018, 18:10 Autor :  
Santander Bank (dawniej BZ WBK) bardzo stara się przypodobać fanom inteligentych opasek sportowych czy zegarków. Na początku tego roku jako pierwszy bank w Polsce dodał obsługę Garmin Pay do swoich kart. Teraz natomiast ponownie jako pierwszy nad Wisłą startuje ze wsparciem dla Fitbit Pay.

Korzystać z niej mogą już klienci banku posiadający zegarki Ionic lub Versa od Fitbita. Wspierane są od razu zarówno plastiki z logo MasterCarda, jak i Visy. Karty dodaje się do zegarków z poziomu aplikacji dla smartfonów. Fitbit Pay, podobnie jak inne usługi tego typu, wykorzystuje proces tokenizacji (w razie kradzieży zegarka, wystarczy zablokować jego token naszej karty, nie trzeba zastrzegać samego plastiku).

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 459 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...