Rossman GO, czyli samoobsługa ze smartfonem

Utworzono: 06 grudzień 2020, 15:12 Autor :  
Nie tylko Empik postanowił zapewnić swoim klientom pełną samoobsługę w sklepach. Kilka dni temu podobne rozwiązanie o nazwie Rossman GO uruchomiła sieć drogerii i tej samej nazwie (bez członu “GO”). Jest jednak minimalnie bardziej rozbudowane.

Otóż w przeciwieństwie do Empiku, w Rossmanie możemy płacić nie tylko powiązaną z naszym kontem kartą płatniczą. Do wyboru mamy także BLIKa, przelew oraz Google lub Apple Pay. Nie trzeba też podchodzić do kas czy stref sprzedaży (w empiku trzeba, jeśli kupowaliśmy produkt z blokadą).

Ponadto rozwiązania Rossmana jest już dostępne we wszystkich placówkach nad Wisłą, a Empik dopiero rozszerza dostępność swojego odpowiednika.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 635 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...