Ruszyła aktualizacja do Wear OS H MR2

Utworzono: 06 grudzień 2020, 15:12 Autor :  
W sierpniu tego roku Google zapowiedziało aktualizację systemu Wear OS, która miała poprawić wydajność tego systemu w szczególności na starszych modelach zegarków mających mniej niż 1 GB RAMu. Niestety, nie podano wówczas żadnych szczegółów.

Kilka dni temu w końcu (prawie cztery miesiące po zapowiedzi) ruszył proces udostępniania aktualizacji. Została oznaczona symbolem H MR2 i na razie trafia na nowsze modele zegarków od Fossila - Gen 5, Diesel Axial, Skagen Falster 3 oraz Emporio Armani Smartwatch 3. Nie wiadomo czy jeszcze jakieś modele dołączą do tej listy i jeśli tak, to kiedy.

Prócz poprawek wydajności nowa wersja wprowadza także możliwość zmiany czasu po jakim ekran się wygasza i wyłączenia aktywacji Asystenta Google przez długie przytrzymanie przycisku zasilania, zwiększony limit “kafelków” (tiles) do 10 oraz zmodyfikowany układ panelu ustawiania jasności ekranu.

Źródło: xda-developersKomentarze::DISQUS_COMMENTS 170 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...