Empik startuje z kasą w smartfonie

Utworzono: 06 grudzień 2020, 15:12 Autor :  
Już od kilku lat widać było trend umożliwiania klientom sklepów samoobsługi w zakresie płacenia za zakupy. Zaczęło się od kas samoobsługowych, a niedawno doszły do tego aplikacje mobilne je zastępujące, np. Scan & Go od Carrefoura.

W tym tygodniu do grona sieci oferujących takie rozwiązanie swoim klientom dołączył Empik. Nazywa się ono Pay & Go i jest dostępne dla użytkowników aplikacji mobilnej Empiku. W założeniu wystarczy skanować kolejne produkty w aplikacji, a następnie za jej pomocą zapłacić. Przy czym może zajść konieczność odwiedzenia strefy zakupów w celu zdjęcia blokad niektórych produktów.

Obecnie z nowości skorzystać można między innymi w czterech sklepach w Warszawie (Westfield Arkadia, Złote Tarasy, Wola Park, CH Janki) oraz po jednym we Wrocławiu (CH Magnolia Park), Szczecinie (Galeria Galaxy), Krakowie (Park Handlowy Zakopianka), Opolu (CH Karolinka), Poznaniu (CH Poznań Plaza) i Łodzi (CH Port Łódź). Lista oczywiście ma być sukcesywnie rozszerzana i jej aktualną wersję możecie znaleźć na tej stronie.

Źródło: EmpikKomentarze::DISQUS_COMMENTS 718 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...