Przelewy BLIK w końcu dostępne dla klientów TMUB

Utworzono: 22 grudzień 2019, 11:12 Autor :  
Całkiem popularną metodą na przelewanie mniejszych kwot naszym znajomym od jakiegoś czasu są przelewy BLIK na numer telefonu. Pod spodem wykorzystują one system Express Elixir, dzięki czemu są przetwarzane niemal w czasie rzeczywistym.

Teraz do tego grona dołączył w końcu TMUB (T-Mobile Usługi Bankowe). Niektórzy klienci pewnie tracili już nadzieję, że to się kiedykolwiek stanie, bo Alior (obsługujący TMUB od strony bankowej) obsługiwał tę opcję od kilku lat, a wsparcie dla Google Pay czy Apple Pay dodano jednocześnie w obu instytucjach.

Na szczęście bank w końcu się zreflektował i dodał przelewy BLIKiem na numer telefonu. By móc z nich skorzystać wystarczy pobrać najnowszą wersję aplikacji mobilnej banku z App Store czy Google Play.

Przy okazji dodano także opcję zainicjowania uwierzytelnionego połączenia z infolinią z poziomu aplikacji mobilnej, dzięki czemu nie trzeba wpisywać ręcznie kodów czy odpowiadać na pytania weryfikujące.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 324 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...