Przelewy BLIK na numer telefonu już dostępne w Pekao

Utworzono: 23 grudzień 2019, 19:12 Autor :  
Na początku grudnia pisaliśmy o planach Pekao wdrożenia u siebie przelewów natychmiastowych BLIK na numer telefonu. Wówczas była mowa o styczniu lub lutym przyszłego roku. Ostatecznie bankowi udało się jednak udostępnić tę opcję klientom wcześniej.

W zeszłym tygodniu do App Store oraz Google Play trafiła aktualizacja PeoPay, która udostępniła przelewy BLIK wszystkim klientom Pekao. Niestety, bank poszedł w podobną stronę co jakiś czas temu Credit Agricole i postanowił pobierać opłaty za wspomniane przelewy (1 zł per przelew). W ramach “promocji” jednak będą one bezpłatne do 30 czerwca 2020.

Co ciekawe, Credit Agricole w ostatniej aktualizacji cennika się z tego oficjalnie wycofał. W najnowszym cenniku banku przelewy BLIK na numer telefonu są już bezpłatne w ramach normalnej taryfy.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 373 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...