Microsoft po cichu zaczyna aktualizować xCloud do Xboxa Series X

Utworzono: 27 czerwiec 2021, 09:06 Autor :  
Jakiś czas temu Microsoft obiecał, że wymieni sprzęt zasilający usługę xCloud (czyli Xboxy One S) na mocniejszy model (Xbox Series X, ale działające jako 4 Xboxy Series S). Nie podano jednak żadnych dat. Wygląda jednak na to, że proces wymiany po cichu się rozpoczął.

Jak donosi portal The Verge, użytkownicy usługi zauważyli w niektórych grach opcje włączenia ulepszeń dla nowej generacji, jak więcej klatek na sekundę czy lepsza jakość, a także szybsze czasy ładowania. Niestety, nie ma obecnie żadnej oficjalnej informacji jakie gry działają już na nowszym sprzęcie, więc bez grzebania w ustawieniach trudno to ustalić.

Jako przykłady gier korzystających z nowego sprzętu podano Yakuza Like a Dragon, Rainbow Six Siege czy Dirt 5. Sam Microsoft nie potwierdził rozpoczęcia procesu wymiany sprzętu i ograniczył się jedynie do zapowiedzi, że wkrótce podzielą się informacjami na temat zmian w swoich centrach danych.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 169 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...