Live Captions będzie dostępne w przeglądarce Chrome dla komputerów?

Utworzono: 10 maj 2020, 11:05 Autor :  
Niedawno pisaliśmy o pracach nad rozszerzeniem opcji Live Captions na Pixelach na rozmowy telefoniczne, a okazuje się, ze to nie jedyna nowość nad jaką pracują inżynierowie z Google. Kilka dni temu w wersji Canary (kompilowanej codziennie) przeglądarki Chrome dla komputerów pojawiła się opcja włączenia Live Captions.

Dzięki temu, będziemy mogli generować napisy dla dowolnych multimediów spoza YouTube (serwis już od dłuższego czasu oferował opcję automatycznego generowania napisów), wystarczy, że będą odtwarzanie w przeglądarce Chrome.

Na razie opcja jest ukryta za eksperymentalną flagą, więc nawet gdy dotrze do stabilniejszych kanałów niż Canary, miną zapewne miesiące zanim zostanie włączona wszystkim użytkownikom.

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 362 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...