Kolejni wydawcy odchodzą z GeForce NOW, zastępują ich inni

Utworzono: 25 kwiecień 2020, 12:04 Autor :  
Pod koniec marca zanosiło się na to, że NVIDIA falę rezygnacji ze współpracy przy usłudze GeForce NOW ma już za sobą i od teraz będziemy przede wszystkim zyskiwać dostęp do nowych tytułów, a nie głównie go tracić. Niestety, tak się nie stało.

Jak donosi redakcja serwisu Windows Central, w miniony piątek z usługi usunięto gry wydawane przez Xbox Game Studios, Warner Bros, Interactive Entertainment, Codemasters oraz Klei Entertainment. Jednocześnie NVIDIA ogłosiła rozszerzenie współpracy z Ubisoftem (cała seria Assassin’s Creed oraz Far Cry mają się pojawić w usłudze) oraz rozpoczęcie jej z Bandai Namco, Bungie czy CD Projekt Red (Cyberpunk 2077 ma być dostępny w GeForce NOW od razu po premierze).

Ponadto, jak donosi serwis TechRadar, NVIDIA ze względu na obecną sytuację postanowiła przedłużyć darmowy okres pierwszym subskrybentom płatnej wersji do czerwca tego roku.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 442 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...