Klient Apple TV dostępny na Nvidia Shield

Utworzono: 01 czerwiec 2021, 22:06 Autor :  
Dziś niespodziewanie na urządzeniach z AndroidTV Nvidia Shield TV pojawiła się możliwość instalacji aplikacji AppleTV w sklepie GooglePlay...

Aplikacja Apple TV dla AndroidTV już od jakiegoś czasu była dostępna w sklepie GooglePlay. Nawet nieoficjalnie dawało się ją załadować na wiele urządzeń z AndroidTV, jednakże Apple po stronie serwerów ograniczał możliwość jej użycia. Objawia się to zrywaniem streamu i błędem po kilku sekundach odtwarzania, jeżeli serwery wykryły, że aplikacja jest uruchomiona na  niewspieranym urządzeniu.

Do tej pory aplikację dało się oficjalnie uruchomić na Amazon Fire TV, najnowszych telewizorach Sony oraz na najnowszym Chromecast z Google TV.

Dziś oficjalnie do tego grona dołączyła Nvidia ze swoimi przystawkami Shield TV.

Aplikacja ma zunifikowany wygląd i wygląda identycznie jak w przypadku wersji na inne platformy. Wszyscy, którzy zakupili w ostatnim czasie nowe urządzenia ze stajni Apple, mogą aktywować bezpłatny rok dostępu do usługi AppleTV+. Obecnym abonentom został przedłużony bezpłatny okres do lipca b.r.

 



Komentarze::DISQUS_COMMENTS 716 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...