Galaxy S8 doczeka się zgodności z Daydream jeszcze tego lata

Utworzono: 27 maj 2017, 12:05 Autor :  
Minęło już trochę czasu odkąd nowa platforma do wirtualnej rzeczywistości od Google, czyli Daydream, trafiła na telefony pierwszych użytkowników. Niestety, lista kompatybilnych modeli cały czas jest dosyć krótka i z bardziej znanych są na niej jedynie Google Pixel i Moto Z. Tego lata ma się to jednak zmienić.

Jak można przeczytać na łamach serwisu Android Police, jeszcze tego lata ma się pojawić aktualizacja dla Samsunga Galaxy S8, która doda zgodność z platformą Daydream. Fani LG będą mieli gorzej, ponieważ LG G6 nie spełnia wymagań postawionych przez Google i chcąc pobawić się w świecie Daydream, będą musieli kupić nowy, niezaprezentowany jeszcze smartfon (być może V30).Komentarze::DISQUS_COMMENTS 477 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...