Citi oficjalnie zapowiada wprowadzenie BLIKa

Utworzono: 18 wrzesień 2021, 13:09 Autor :  
Citi Handlowych był jednym z ostatnich większych banków działających nad Wisłą, który nadal nie wdrożył BLIKa. To się jednak w końcu zmieni - firma oficjalnie potwierdziła zamiar dodania obsługi większości funkcji BLIKa poprzez aktualizację regulaminu, która ma wejść w życie 22 listopada tego roku.

Z aktualizacji dowiadujemy się, że obsługiwane będą oczywiście płatności w sklepach, ale także wypłaty z bankomatów czy natychmiastowe przelewy na numer telefonu. Przy okazji zapowiedziano też wprowadzenie wirtualnej karty kredytowej czy automatyczną aktualizację danych kart w usługach subskrypcyjnych.

Niestety, nie wiadomo, kiedy konkretnie BLIK zostanie udostępniony (poza tym, że na pewno nie wcześniej niż 22 listopada).

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 120 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...