BGŻ BNP Paribas z obsługą Android Pay, choć jeszcze nie dla wszystkich

Utworzono: 30 wrzesień 2017, 13:09 Autor :  
Lista polskich banków wspierających cyfrowy portfel Google'a systematycznie rośnie. Kilka dni temu obsługę tej metody płatności wprowadził bank BGŻ BNP Paribas, choć na razie jeszcze nie dla wszystkich klientów. Którzy trafili więc do grupy szczęśliwców mogących już korzystać z Android Pay?

Grupa ta obejmuje wszystkich posiadaczy plastików z logo MasterCard wydanych po 12 września 2016 roku. Dlaczego akurat po tej dacie? Bank nie wyjaśnił, ale można przypuszczać, że np. karty wydane wcześniej nie miały opcji zbliżeniowej lub miały inne ograniczenia. W każdym razie instytucja obiecuje, że cały czas pracuje nad rozszerzeniem dostępności Android Pay na wszystkich klientów.

Źródło: Tabletowo.plKomentarze::DISQUS_COMMENTS 733 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...