Oficjalny klient Prime Video dla Windows 10 już dostępny

Utworzono: 12 lipiec 2020, 12:07 Autor :  
Pod koniec czerwca pisaliśmy o pojawieniu się w sklepie z aplikacjami dla Windows 10 strony oficjalnego klienta serwisu Prime Video. Wówczas jednak nie można było jeszcze pobrać programu. Z opisu natomiast mogliśmy się jedynie dowiedzieć, że aplikacja przede wszystkim ma dać możliwość pobierania wideo do oglądania offline.

Kilka dni temu działająca wersja aplikacji w końcu stała się dostępna do pobrania. Wiadomo więc, że niestety aplikacja nie pozwoli na oglądanie wideo w rozdzielczości większej niż w przeglądarce (czyli nadal brak 4K) czy z obsługą HDR. Jedynym dodatkiem względem strony jest więc pobieranie materiałów (na 48 godzin, potem znów trzeba się połączyć z siecią by przedłużyć “ważność”).

Źródło: Windows CentralKomentarze::DISQUS_COMMENTS 744 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...