Amazon zamyka sekcję z czasopismami w swoim sklepie

Utworzono: 12 luty 2023, 12:02 Autor :  
Mimo, że Amazon oficjalnie nie udostępnia w naszym kraju swojego sklepu z ebookami, to autorzy zarówno książek jak i czasopism znajdowali sposoby na oferowanie ich po polsku w zagranicznych oddziałach Kindle Store.

Niedługo jednak stracą opcję oferowania w ten sposób czasopism - Amazon właśnie rozesłał maile informujące o zamknięciu części Kindle Store z czasopismami. Już w marcu tego roku zablokowana zostanie możliwość kupowania nowych subskrypcji, a we wrześniu anulowane zostaną również te wykupione (będzie zwrot środków).

Oczywiście nadal możemy kupować czasopisma w innych sklepach, które dostarczają pliki w formatach obsługiwanych przez czytniki Kindle.

Źródło: Świat CzytnikówKomentarze::DISQUS_COMMENTS 162 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...